O nas

Bezpieczeństwo wynika z jakości.

Mamy  doświadczenie

RASAR założyli trzej profesjonaliści w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej. Wcześniej, jako pracownicy innych firm, na terenie całej Polski z sukcesem stworzyli wiele nowych instalacji przeciwpożarowych. Przeglądy techniczne, naprawy, wsparcie techniczne dla użytkowników urządzeń przeciwpożarowych to ich codzienność. Doświadczenie zdobyli w obiektach przemysłowych, centrach logistycznych, centrach handlowych, budynkach wysokich i wysokościowych. Kierując się pasją i naturalną chęcią poszerzania wiedzy i zakresu kompetencji wzięli udział w wielu szkoleniach organizowanych przez wiodących producentów urządzeń przeciwpożarowych oraz w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej.

Od 2021 roku RASAR sukcesywnie się rozwija. Dołączają do nas kolejni klienci, a my staramy się poszerzać dla nich zakres naszych usług. Obecnie śmiało możemy powiedzieć, że w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej nasza oferta jest kompleksowa i nastawiona na potrzeby klientów.

Co robimy? 

Projektujemy i budujemy systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegania, systemy oddymiania, systemy oświetlenia ewakuacyjnego, systemy gaszenia gazowe. Prowadzimy konserwację systemów przeciwpożarowych z całodobowym pogotowiem serwisowym. Przeprowadzamy audyty z zakresu ochrony przeciwpożarowej, tworzymy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego. Przeprowadzamy szkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Organizujemy próbne ewakuacje obiektów. 

Jak to robimy? 

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prowadzimy cały proces budowy od zaprojektowania do pomyślnego odbioru końcowego. Zapewniamy szybką reakcję podczas serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Prowadzimy dokumentację obiektu z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Nasze wartości:

9

Partnerstwo

Stawiamy na łatwość w komunikacji i szacunek. Klienci, dostawcy, nasi pracownicy to dla nas ważni partnerzy. Tak likwidujemy bariery i pozytywnie wpływamy na skuteczność w realizacji zleceń.

9

Pasja

Systemy ochrony przeciwpożarowej to nie tylko nasza praca, ale też pasja. Dzięki takiemu podejściu w naturalny sposób stosujemy innowacyjne rozwiązania.

9

Jakość

Nasza praca sprawia nam dużą satysfakcję, dlatego w pełni angażujemy się w powierzone nam zadania. Nasze priorytety to niezawodność i trwałość. Nasze usługi to bezpieczeństwo na lata.

Kim jesteśmy?

Michał Wilk

Od 10 lat zajmuje się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Specjalizuje się w oddymianiu i wentylacji pożarowej. Posiada zaawansowaną wiedzę w zakresie systemów sygnalizacji pożaru, dźwiękowych systemów ostrzegania.

Kacper Kamiński

Inspektor ochrony przeciwpożarowej. Zajmuje się zagadnieniami bezpieczeństwa pożarowego w obiektach. Dodatkowo bardzo dobrze zna systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegania oraz instalacje oddymiania grawitacyjnego. W branży od 15 lat.

Krzysztof Ciemniewski

Z systemami ochrony przeciwpożarowej pracuje od 17 lat. W szczególności z systemami sygnalizacji pożaru, dźwiękowymi systemami ostrzegania oraz systemami gaszenia gazem. Realizuje wizualizacje systemów przeciwpożarowych.

obsługiwanych obiektów

wykonanych projektów

Nasza misja

Dzięki instalacji i obsłudze serwisowej systemów przeciwpożarowych dbamy o bezpieczeństwo ludzi.