O nas

Bezpieczeństwo wynika z jakości.

Mamy  doświadczenie

RASAR założyli specjaliści w dziedzinie systemów ochrony przeciwpożarowej. W swojej karierze, na terenie całej Polski z sukcesem stworzyli wiele nowych instalacji przeciwpożarowych. Odpowiadali za sprawność instalacji w obiektach przemysłowych, centrach logistycznych, budynkach wysokich i wysokościowych przeznaczonych na powierzchnie biurowe klasy A. Owocem realizacji najróżniejszych projektów, jest zdobyte doświadczenie. Dodatkowo swoje umiejętności szlifowali na szkoleniach  organizowanych przez wiodących producentów systemów przeciwpożarowych oraz szkoleniach kompetencyjnych w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej. 

Co robimy? 

Projektujemy i budujemy systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegania, oddymianie, systemy oświetlenia ewakuacyjnego, systemy gaszenia gazowe. Prowadzimy konserwację systemów przeciwpożarowych z całodobowym pogotowiem serwisowym.

Jak to robimy? 

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prowadzimy cały proces budowy od zaprojektowania do pomyślnego odbioru końcowego. Zapewniamy szybką reakcję podczas serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. 

Nasze wartości:

9

Partnerstwo

Stawiamy na łatwość w komunikacji i szacunek. Klienci, dostawcy, nasi pracownicy to dla nas ważni partnerzy. Tak likwidujemy bariery i pozytywnie wpływamy na skuteczność w realizacji zleceń.

9

Pasja

Systemy ochrony przeciwpożarowej to nie tylko nasza praca, ale też pasja. Dzięki takiemu podejściu w naturalny sposób stosujemy innowacyjne rozwiązania. 

9

Jakość

Nasza praca sprawia nam dużą satysfakcję, dlatego w pełni angażujemy się w powierzone nam zadania. Nasze priorytety to niezawodność i trwałość. Nasze usługi to bezpieczeństwo na lata.

Kto nas reprezentuje?

Michał Wilk

Od 10 lat zajmuje się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Specjalizuje się w oddymianiu i wentylacji pożarowej. Posiada zaawansowaną wiedzę w zakresie systemów sygnalizacji pożaru, dźwiękowych systemów ostrzegania. 

Kacper Kamiński

Inspektor ochrony przeciwpożarowej. Zajmuje się zagadnieniami bezpieczeństwa pożarowego w obiektach. Dodatkowo bardzo dobrze zna systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegania oraz instalacje oddymiania grawitacyjnego. W branży od 15 lat.

Krzysztof Ciemniewski

Z systemami ochrony przeciwpożarowej pracuje od 17 lat. W szczególności z systemami sygnalizacji pożaru, dźwiękowymi systemami ostrzegania oraz systemami gaszenia gazem. Realizuje wizualizacje systemów przeciwpożarowych.

POnad

obsługiwanych obiektów

POnad

wykonanych projektów

Nasza misja

Dzięki instalacji i obsłudze serwisowej systemów przeciwpożarowych dbamy o bezpieczeństwo ludzi.